Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 913 recenzí)
99 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
zackova.paja
★ ★ ★ ★ ★
borzo66
★ ★ ★ ★ ★
Lenka Š.
Bezproblémový nákup

Jahodovu zrcadlovou glazuru je nejvhodnější nanášet na dezerty a dorty, které se mohou zamrazit. Podklad pod Zrcadlovou polevu, musí být nejlépe mražený. Poleva se na takovém podkladu nejlépe udrží a Váš dezert bude vypadat fantasticky. Tuto zrcadlovou polevu je důležité zahřát ( nejlépe ve vodní lázni ) na 35 – 40°C. Pokud je poleva příliš hustá, přidejte trochu vody. Připravenou polevu nalijte krouživými pohyby na chlazený dort, nebo zákusek. Přebytečná poleva steče mimo, proto by jste měli pracovat nad miskou, nebo plechem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

glukózový sirup, sacharóza, voda, modifikovaný škrob, zahušťovadlo: agar agar (E406) & pektin (E440), regulátor kyselosti: kyselina citronová (E330) & citrát sodný (E331), aromata, konzervanty: sorban draselný (E202), světlicový extrakt , barva: košenila .

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1193 kJ
Energetická hodnota kcal 285,1 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 70 g
    - z toho cukry 55 g
Bílkoviny 0,1 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Výrobní společnost
Saracino Dolci Ltd.
Via Lago di Garda,5 36040 - Sarego
commerciale@saracinogelati.com
www.saracinodolci.com

Technické parametry

Kategorie: Zrcadlové polevy – mirrorglass
Výrobce Saracino
EAN 8051277121754
Kód produktu PAS018K1

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Zrcadlová poleva světle modrá 100g

Zrcadlová poleva světle modrá 100g

Zrcadlová poleva světle modrá je velmi jednoduchá na přípravu. Výsledkem je nádherná lesklá poleva

39 Kč
39 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva Paletta Cold Čokoláda (250 g)

Nátěrový gel pro dekoraci cukrářských výrobků - dodává lesk a brání vysychání, na povrchu výrobku zas

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Lesní plody (250 g) 2074 dortis

Obrázek se svolením Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos .

110 Kč
44 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Farcitura - zrcadlová poleva IRCA Jahoda (250 g) 2075 dortis

Lesklá poleva pro použití za tepla i za studena .

117 Kč
46.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks